14 Березня, 2024 р., 09:48
Добровольчий рух – один з феноменів українського суспільства. Одна з наших суперсил. Сьогодні вітаємо зі святом відважних, мужніх, доблесних українців. Людей, котрі мали потужні досягнення та перспективи у цивільному житті, але залишали бізнес і родини, наукові досягнення, успішну карʼєру в різних сферах і навіть своє життя в інших країнах та добровільно йшли на поле бою, щоб захистити Україну.
13 Березня, 2024 р., 15:35
Подивитися фільм оригінальною іспанською, щоби насолодитися пристрасними голосами улюблених акторів. Зупинитися на універсальному перекладі з субтитрами та підтягнути англійську. Або розслабитися стрічкою в українському дубляжі.
13 Березня, 2024 р., 14:57
12 березня на базі Єзупільського ліцею відбулися змагання з футзалу серед команд закладів загальної середньої освіти Єзупільської ТГ у рамках "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".
13 Березня, 2024 р., 14:23
Актуальна добірка конкурсів та грантів для громад, організацій громадянського суспільства, громадських та благодійних організацій, громадських спілок, школярів, молодих підприємців, мікро-, малого та середнього українського бізнесу, професійні можливості для ветеранів і ветеранок.
13 Березня, 2024 р., 14:21
Конкурс на участь у гранті проводиться в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», що фінансується USAID та реалізується міжнародною організацією «Пакт».
13 Березня, 2024 р., 14:04
Сьогодні виповнюється 64 роки талановитиму українському письменнику родом з Івано-Франківська Юрію Андруховичу.
13 Березня, 2024 р., 10:40
Два роки тому, 13 березня 2022 року, загинув, боронячи українське небо від російських винищувачів, уродженець Прикарпаття Степан Тарабалка.
12 Березня, 2024 р., 16:00
Перш ніж хвилюватися через нестачу мотивації, варто спитати себе про причини, дати чесну відповідь і прийняти її. Прийняти себе.