13 Березня, 2024 р., 14:57
12 березня на базі Єзупільського ліцею відбулися змагання з футзалу серед команд закладів загальної середньої освіти Єзупільської ТГ у рамках "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".
13 Березня, 2024 р., 14:23
Актуальна добірка конкурсів та грантів для громад, організацій громадянського суспільства, громадських та благодійних організацій, громадських спілок, школярів, молодих підприємців, мікро-, малого та середнього українського бізнесу, професійні можливості для ветеранів і ветеранок.
13 Березня, 2024 р., 14:21
Конкурс на участь у гранті проводиться в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», що фінансується USAID та реалізується міжнародною організацією «Пакт».
13 Березня, 2024 р., 14:04
Сьогодні виповнюється 64 роки талановитиму українському письменнику родом з Івано-Франківська Юрію Андруховичу.
13 Березня, 2024 р., 10:40
Два роки тому, 13 березня 2022 року, загинув, боронячи українське небо від російських винищувачів, уродженець Прикарпаття Степан Тарабалка.
12 Березня, 2024 р., 16:00
Перш ніж хвилюватися через нестачу мотивації, варто спитати себе про причини, дати чесну відповідь і прийняти її. Прийняти себе.
12 Березня, 2024 р., 15:00
Підприємства, які підпадають під Закон України “Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів”, мають подавати відповідні звіти.
12 Березня, 2024 р., 14:00
ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва» проводить Всеукраїнський форум лідерства в Україні в онлайн форматі.
12 Березня, 2024 р., 13:27
Щороку першими проявами весни є поява першоцвітів. Вони кольоровими промінчиками виглядають на лісових галявинах та гірських пагорбах, вкриваючи їх мальовничими килимами. Під назвою першоцвіти (первоцвіти, ефемероїди) біологи об’єднують ранньовесняні квіти, що розпускаються ще до появи листків на деревах.