15 Квітня, 2024 р., 09:54
У Рогатинській громаді відбувся І етап обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми - Україна!», де свої таланти продемонструють 6 команд-старшокласників краю.
12 Квітня, 2024 р., 16:29
Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛІНКЕРПРО», ТОВ «КЛІНКЕРПРО».
12 Квітня, 2024 р., 15:12
Пережите на війні залишає свій відбиток, змінює людину. Проте дуже важливо не поширювати міфи про те, що всі учасники війни — «неврівноважені», «з ПТСР» тощо.
12 Квітня, 2024 р., 10:49
Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність», яка відстежує використання бюджетних коштів.
12 Квітня, 2024 р., 10:00
Саме цього року потрібно сконцентрувати весь спільний потенціал на тому, щоб захистити і Україну, і незалежність кожного народу, який межує з Росією. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час пресконференції за підсумками саміту Ініціативи трьох морів.
12 Квітня, 2024 р., 09:38
Український гідрометеорологічний центр попереджав цього тижня про неймовірну спеку. Звісно, адже працівники цієї установи слідкують не лише за погодними змінами, а й за перебігом спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» і точно знають, що кожне змагання – то пожежа!
12 Квітня, 2024 р., 08:10
У межах участі в 9-му саміті Ініціативи трьох морів у Вільнюсі Президент України Володимир Зеленський провів першу зустріч із новим Президентом Угорщини Тамашем Шуйоком.
11 Квітня, 2024 р., 16:00
Протезування в Україні — безоплатне. Держава гарантує встановлення якісних протезів, а також покриває їх обслуговування та, за потреби, ремонт.
11 Квітня, 2024 р., 15:23
У Вільнюсі Президент України Володимир Зеленський і Президент Латвії Едгарс Рінкевичс підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку.