22 Квітня, 2024 р., 13:10
Громадська організація Юридична Сотня спільно з фахівцями Міністерства у справах ветеранів, Міністерства соціальної політики України, Міністерства оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України розробила “Пам’ятку учасникам російсько-української війни”. пам’ятка учасникам російсько-української війни
22 Квітня, 2024 р., 11:16
XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
22 Квітня, 2024 р., 10:58
Це день, коли людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення. По всьому світу люди висаджують дерева, прибирають парки, сквери та водойми.
22 Квітня, 2024 р., 10:05
Міністерство оборони ухвалило наказ щодо затвердження основних засад інформаційної безпеки та кібербезпеки в інформаційно-комунікаційних системах.
22 Квітня, 2024 р., 08:33
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
21 Квітня, 2024 р., 13:41
Довгоочікувану допомогу, загальним обсягом майже 61 мільярд доларів, схвалили в Конгресі США.
19 Квітня, 2024 р., 16:16
На Прикарпатті тривають масштабні учнівські спортивні змагання в рамках проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», започатковані Президентом України.
19 Квітня, 2024 р., 13:19
З інформацією про закупівлі, нормативною базою, яка стосуються державних закупівель, можна ознайомитися за посиланням на вебсайті: http://surl.li/qsbth
19 Квітня, 2024 р., 11:43
У рамках соціального проєкту «Турбота про родину Героя», який ініційований головою обласної державної адміністрації – начальницею обласної військової адміністрації Світланою Онищук, Тлумацька міська територіальна громада прийняла родини загиблих, зниклих безвісти, ветеранів війни та військовослужбовців в межах туру одного дня.
19 Квітня, 2024 р., 11:19
У гостях подкасту «Простими словами» Маріель Буке, американська психологиня, авторка книги «Розірвати коло: Посібник зі зцілення трансгенераційної травми». Керівниця центру психічного здоров'я та досліджень «Розірви коло травми».Її місія – допомогти зменшити повторюваність несприятливого дитячого досвіду у громадах, де бракує послуг з охорони ментального здоров'я.