27 Жовтня, 2021 р., 13:25
В рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво",
26 Жовтня, 2021 р., 15:00
На виконання протокольного доручення голови обласної державної адміністрації Світлани ОНИЩУК від 19 жовтня 2021 року №53/0/7-21/01-129 26 жовтня головою районної державної адміністрації Олександром ЯРОЩУКОМ спільно із заступником голови районної державної адміністрації Олександром ПОПАДИНЦЕМ  проведено зустріч із керівництвом  Лисецької територіальної громади, Старобогородчанської територіальної громади та Богородчанської територіальної громади
25 Жовтня, 2021 р., 15:54
На виконання протокольного доручення голови обласної державної адміністрації Світлани ОНИЩУК від 19 жовтня 2021 року №53/0/7-21/01-129 25 жовтня голова районної державної адміністрації Олександр ЯРОЩУК спільно із заступником голови районної державної адміністрації Олександром ПОПАДИНЦЕМ провели виїзну зустріч із представниками Єзупільської селищної територіальної громади та Угринівської сільської територіальної громади, Загвіздянської сільської територіальної громади.
25 Жовтня, 2021 р., 15:39
Міністерство соціальної політики України визначило 8 територіальних громад, які візьмуть участь у пілотному проєкті „Розвиток соціальних послуг", - інформує офіційна сторінка Мінсоцполітики. Серед них також дві територіальні громади Івано-Франківської області, а зокрема - Рогатинська та Верховинська. Варто зазначити, для участі у пілотному проєкті „Розвиток соціальних послуг”, який реалізується Міністерством соціальної політики України, подали документи понад 70 ТГ держави. Верховинська та Рогатинська громади увійшли у склад перших його учасників. Наразі Національна соціальна сервісна служба України продовжує розгляд документів, поданих від інших українських громад.
25 Жовтня, 2021 р., 15:32
Якщо ви плануєте поїздку за кордон у справах або відпочинок, обов’язково перевірте режим в’їзду і документи, які вам знадобляться
25 Жовтня, 2021 р., 15:27
Для задоволення нагальних потреб USAID надає 2,8 мільйона доларів, які будуть спрямовані ЮНІСЕФ на закупівлю прекваліфікованого ВООЗ обладнання пасивного охолодження для безпечного та ефективного транспортування та тимчасового зберігання вакцин у закладах первинної медичної допомоги та при їхньому використанні мобільними бригадами.
23 Жовтня, 2021 р., 11:11
Діючий порядок призначення житлових субсидій передбачає їх розрахунок  на соціальні нормативи. Ці нормативи визначено постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” (зі змінами).
23 Жовтня, 2021 р., 11:04
Заступник Міністра соціальної політики Борис Лебедцов взяв участь у презентації інформаційної кампанії ”ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів” .