01 Листопада, 2021 р., 10:18
Перша леді Олена Зеленська презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності», який покликаний зафіксувати нові принципи безбар’єрної мови та коректного спілкування.

01 Листопада, 2021 р., 09:08
Мінекономіки спільно з Держпраці запустили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
30 Жовтня, 2021 р., 09:19
27 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалено рішення про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території семи областей з 00:00 годин 30 жовтня 2021 року. Йдеться про Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Хмельницьку та Чернігівську області.

29 Жовтня, 2021 р., 13:35
Звернення Президента з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистських загарбників з України | Івано-Франківська обласна державна адміністрація (if.gov.ua)

28 Жовтня, 2021 р., 16:25
Статистика госпіталізованих підтверджує, що вакцинація здатна врятувати ваше життя!
28 Жовтня, 2021 р., 15:51
На виконання протокольного доручення голови обласної державної адміністрації Світлани ОНИЩУК від 19 жовтня 2021 року №53/0/7-21/01-129 28 жовтня голова районної державної адміністрації Олександр ЯРОЩУК спільно із заступником голови районної державної адміністрації Олександром ПОПАДИНЦЕМ провели виїзну зустріч із представниками Обертинської територіальної громади, Олешанської територіальної громади та Тлумацької територіальної громади.
27 Жовтня, 2021 р., 13:31
Триває будівництво дитячого садочка у селі Чорнолізці, та будівництво Народного дому с. Пшеничники, Тисменицької територіальної громади Івано-Франківського району