Голова районної державної адміністрації Олександр Ярощук провів зустріч із представниками органів місцевого самоврядування

Дата: 28.10.2021 15:51

На виконання протокольного доручення голови обласної державної адміністрації Світлани ОНИЩУК від 19 жовтня 2021 року №53/0/7-21/01-129 28 жовтня голова районної державної адміністрації Олександр ЯРОЩУК спільно із заступником голови районної державної адміністрації Олександром ПОПАДИНЦЕМ провели виїзну зустріч із представниками Обертинської територіальної громади, Олешанської територіальної громади та Тлумацької територіальної громади.

Фото без опису

Голова райдержадмінстрації Олександр ЯРОЩУК зазначив, що такий формат зустрічі дозволяє краще розуміти ситуацію із пандемією, а спілкування із представниками органів місцевого самоврядування та населенням дає змогу покращити показники вакцинації. Також Олександр ЯРОЩУК наголосив на важливості вакцинації, мотивуючи стрімким зростанням випадків захворюваності на COVID–19, зокрема з важким перебігом та летальними випадками. Звернув особливу увагу на необхідності  вакцинації людей похилого віку.

Фото без опису

«Перебіг хвороби у осіб, які не отримали вакцину, набагато складніший і потребує стаціонарного лікування. Вакцинація, в свою чергу, дає захист від важкого перебігу COVID-19. Прикарпаття переходить до "червоної зони", а це ряд обмежень. Тільки отримавши щеплення, зможемо захистити своє здоров'я й життя» - Олександр ЯРОЩУК