31 Березня, 2022 р., 15:25
ацієнтам із хронічними захворюваннями важливо не припиняти приймати ліки, які призначив медик. Це допоможе контролювати стан здоров’я і не допускати погіршення. Для цих пацієнтів продовжує працювати програма «Доступні ліки».
31 Березня, 2022 р., 14:06
За ініціативи представника Урядового Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській обласній державній адміністрації Миколи Макара в середу, 30 березня, відбулася онлайн-зустріч «Роби що можеш, з тим, що маєш, там де ти є» у підтримку флешмобу «Я залишаюся в Україні! Україна, я з тобою».
31 Березня, 2022 р., 12:57
Хтось втрачає спокій, а інші - власний дім. Ми втрачаємо звичне життя, тимчасово, але чимало людей вже назавжди втратили близьких.
31 Березня, 2022 р., 11:43
75–90% військових та цивільних гинуть від поранень, якщо не була надана домедична допомога. Тому, щоб навчити українців оперативно надавати першу домедичну допомогу постраждалим під час війни, понад 20 волонтерів створили застосунок TacticMedAid.
31 Березня, 2022 р., 10:05
Президент України Володимир Зеленський своїм  Указом  №190/2022 від 30 березня 2022 року відзначив державними нагородами 122 Захисників України, з них посмертно — 23.
31 Березня, 2022 р., 09:34
З впевненістю у перемозі нашої держави у війні, театри, опери та концертні зали знову будуть раді глядачам.
31 Березня, 2022 р., 08:38
росія поширює тези про те, що начебто «українська влада влаштовує голод в державі». Основні маніпулятивні тези ворога - «влада вивозить зерно з України», «продовольча безпека під загрозою», «зрив посівної та бойові дії спричинять голод в Україні»