Світлана Онищук: Рада оборони області дозволила 13 дитячим закладам розпочати відпочинкову та оздоровчу кампанії

Дата: 20.06.2022 15:08

Фото без опису

На початку літа про готовність розпочати дитячу відпочинкову та оздоровчу  кампанії заявили 15 із 17 обласних таборів та закладів дозвілля. Утворена при обласній державній адміністрації комісія здійснила виїзди у дані заклади та провела перевірки на наявність укриттів, бомбосховищ, а також евакуаційного транспорту для перевезення дітей на безпечну відстань у разі небезпеки. 13 закладам відпочинку та оздоровлення комісія рекомендувала розпочати організацію дозвілля.

«Сьогодні під час засідання Ради оборони області ми ухвалили рішення дозволити роботу 13 закладам відпочинку та оздоровлення, двом іншим –  надали можливість завершити обладнання укриттів та сховищ, а також придбати необхідний транспорт для евакуації дітей», - повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Фото без опису