Івано-Франківська районна військова адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України

14 Вересня, 2023 р., 14:31
Служба у справах дітей Івано-Франківської районної державної адміністрації до Дня усиновлення в Україні оголошує конкурс дитячого малюнка на тему «Мрія дитини - щаслива сім'я!». Термін подання робіт - до 03 жовтня 2023 року.
14 Вересня, 2023 р., 14:11
Правила безпеки дорожнього руху, основи  поведінки під час повітряної тривоги та багато іншої пізнавальної інформації розповіли учням Яблунського ліцею, що в Солотвинській селищній громаді, співробітники ювенальної превенції. Разом зі спеціалістом з безпеки правоохоронці провели для діток цікавий урок.
14 Вересня, 2023 р., 13:49
Восени традиційно збільшується кількість гострих респіраторних захворювань, тож бажання захиститися від них є цілком природним. Проте важливо пам’ятати, що чарівної пігулки, яка «підняла» би імунітет, не існує. Науковці давно довели, що покращити опірність організму до хвороб можна лише комплексно, змінивши щоденні звички та спосіб життя.
14 Вересня, 2023 р., 13:22
З 1 серпня 2023 року набрав чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219).
14 Вересня, 2023 р., 13:10
Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
14 Вересня, 2023 р., 11:50
В Україні завжди існував попит на придбання вживаних транспортних засобів. Але з війною він значно зріс. Через повномасштабне вторгнення рф дедалі більше українців почали відчувати потребу в засобах пересування, а тому через невелику купівельну спроможність дуже часто купують саме автівки, які вже були у використанні. Бо маючи транспортний засіб можна безперешкодно та швидко вивезти сім’ю, домашніх улюбленців, власні речі у безпечне місце.
14 Вересня, 2023 р., 10:47
Президент України своїм Указом від 9 вересня 2023 року №574/2023 «Про День танкових військ» встановив в Україні День танкових військ, який відзначається щороку 14 вересня.
14 Вересня, 2023 р., 10:29
Локалізувати загорання та гасити пожежу сухої рослинності на відкритих територіях непросто, оскільки швидкість поширення вогню висока. Коли ж таке трапляється поблизу населених пунктів, існує велика ймовірність перекидання полум’я на житлові та господарські споруди. Виїзди на гасіння загорань сухої трави завдає чималих матеріальних втрат. Страждає від таких випадків і навколишнє середовище.
14 Вересня, 2023 р., 08:31
13 вересня 2023 року в залі засідань Тисменицької міської ради територіальної громади службою у справах дітей Івано-Франківської районної державної адміністрації спільно зі службою у справах дітей обласної державної адміністрації для керівників служб у справах дітей територіальних громад району проведено навчальний семінар «Захист прав дітей у територіальних громадах в умовах воєнного стану».