Івано-Франківська районна військова адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України

21 Червня, 2024 р., 10:00
Хмарні сховища – це зручний сервіс для зберігання та обробки будь- якої вашої особистої інформації, що тісно інтегровані в настільні ПК і мобільні операційні системи на смартфонах. Завдяки ним ви можете володіти доступом до усіх ваших даних з будь-якої точки планети та з будь-якого доступного вам пристрою. Це надзвичайно крута перевага, однак це також відкриває великі можливості для тих, хто так само може отримати ваші файли — для кіберзлочинців.
20 Червня, 2024 р., 17:05
Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТОВ «ВК СТАНІСЛАВ»
20 Червня, 2024 р., 17:00
Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами Товариства з обмеженою відповідальністю «ЛОГІСТ-ПОСТАЧ»
20 Червня, 2024 р., 16:00
Уряд схвалив завдання Національної програми інформатизації. Це дасть змогу розбудувати сучасну інформаційну інфраструктуру, впроваджувати цифрові технології, посилити кіберзахист.
20 Червня, 2024 р., 15:00
Національна соціальна сервісна служба у співпраці з ОБСЄ розробила онлайн курс для соціальних працівників, який спрямований на підтримку дітей, які постраждали внаслідок війни, і покликаний надати фахівцям необхідні знання та навички для ефективної роботи в цій сфері.
20 Червня, 2024 р., 14:30
Війна в Україні триває вже майже десять років, і тисячі українців стають на захист своєї країни. Але як знайти своє місце в армії, коли так багато різних підрозділів і посад?
20 Червня, 2024 р., 14:00
Уряд підтримав зміни до ліцензування перевізників, ініційовані Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та Державною службою безпеки на транспорті. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 18 червня.
20 Червня, 2024 р., 13:00
Зловмисники надсилають у популярних месенджерах повідомлення з пропозиціями легкого заробітку. Схема полягає в нібито популяризації товарів на відомому маркетплейсі шляхом їх купівлі та подальшого продажу на вже підконтрольному аферистам сайті.
20 Червня, 2024 р., 12:00
Співпраця органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства – наріжний камінь функціонування будь-якої сучасної держави. Повномасштабна війна лише збільшує кількість викликів, на які можливо відповісти виключно у співпраці між різними секторами. Розкажіть про свою історію співпраці з представниками інших секторів заради спільної справи. Які важливі проєкти допомогла реалізувати така взаємодія?