24 Липня, 2024 р., 15:11
Запрацювала урядова програма безвідсоткового кредитування населення, ОСББ та ЖБК «Доступні кредити 5-7-9», яка дає можливість придбати обладнання для генерації енергії з альтернативних джерел та установок для її зберігання.
24 Липня, 2024 р., 13:23
Якщо Вам у соцмережі прийшло повідомлення від друга на кшталт: «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що Вам пише не шахрай, котрий зламав сторінку вашого друга чи родича. Не довіряйте незнайомцям у мережі, тим самим Ви зможете вберегти свої гроші.
24 Липня, 2024 р., 11:06
Для цього потрібно налаштувати функцію двофакторної автентифікації. Це – додатковий рівень безпеки, який у месенджері “WhatsApp” передбачає створення унікального PIN-коду для доступу до вашого акаунту. Такий PIN-код відрізняється від 6-значного коду реєстрації, який можна дізнатися за допомогою SMS-повідомлення або телефонного дзвінка.
24 Липня, 2024 р., 09:41
Підняття над Київрадою українського національного прапора стало реакцією на прийняття 16 липня 1990 року Декларації про державний суверенітет України.
23 Липня, 2024 р., 17:14
24 липня по області очікуються грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
23 Липня, 2024 р., 16:00
Вебпортал «Дія. Цифрова громада» створений з метою надання місцевим держадміністраціям, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, фізичним та юридичним особам інформації, необхідної для планування та здійснення заходів, спрямованих на цифровий розвиток, цифрову трансформацію і цифровізацію на місцевому та регіональному рівні.
23 Липня, 2024 р., 14:49
Співпраця органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства – наріжний камінь функціонування будь-якої сучасної держави. Повномасштабна війна лише збільшує кількість викликів, на які можливо відповісти виключно у співпраці між різними секторами. Розкажіть про свою історію співпраці з представниками інших секторів заради спільної справи. Які важливі проєкти допомогла реалізувати така взаємодія?
23 Липня, 2024 р., 14:24
Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні».