30 Липня, 2021 р., 10:49
«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Івано-Франківської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії
28 Липня, 2021 р., 16:34
   Спільно із Департаментом охорони здоров’я 26 -27 липня 2021 року відбулася нарада з питань проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19, за участі директора Департаменту охорони здоров'я ОДА - Дмитренка Ігоря Анатолійовича та заступника Івано-Франківського міського голови – Левицького Олександра Михайловича, начальника  відділу державної підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Любові Остап’як.
27 Липня, 2021 р., 12:03
В Україні почалася масова вакцинація усіх охочих препаратом Moderna проти COVID-19. У середині липня Україна отримала два мільйони доз цієї вакцини і зараз в Києві та регіонах усі охочі без проблем можуть отримати щеплення.
26 Липня, 2021 р., 15:57
Сьогодні, 26.07.21 року відбулася нарада з питань проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19, за участі директора Департаменту охорони здоров'я ОДА - Дмитренка Ігоря Анатолійовича та працівників Департаменту охорони здоров'я ОДА
23 Липня, 2021 р., 08:46
З метою продовження реалізації загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2, Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Міністерством охорони здоров’я України за підтримки міжнародних партнерів (USAID та ЮНІСЕФ Україна) проводить інформаційну кампанію з метою інформування людей літнього віку та інших пріоритетних категорій населення щодо вакцинації проти COVID-19.
23 Липня, 2021 р., 08:43
Івано -Франківська районна державна адміністрація інформує про проведення всеукраїнського культурно - освітнього марафону "Наша Незалежність"

22 Липня, 2021 р., 09:41
Україна відкриває останній - 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.  При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

20 Липня, 2021 р., 16:28
Комісія, з реорганізації Богородчанської, Галицької, Рогатинської, Тисменицької та Тлумацької районних державних адміністрацій, шляхом їх приєднання до Івано - Франківської районної державної адміністрації, яка мала відбутися 21 липня о 11:00 год., в приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м. Івано - Франківськ вул. Грушевського 21
20 Липня, 2021 р., 14:12
Міністерство  охорони здоров'я України закликає підтримати законопроєкт #4358