нарада з питань проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19

Дата: 26.07.2021 15:57

Сьогодні, 26.07.21 року відбулася нарада з питань проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19, за участі директора Департаменту охорони здоров'я ОДА - Дмитренка Ігоря Анатолійовича та працівників Департаменту охорони здоров'я ОДА

Також в обговоренні взяли участь:

Букачівська селищна голова - Олександра Вітер-Любевич

Лисецький селищний голова - Анатолій Лущак

Обертинський селищний голова - Віктор Хамут

Солотвинський селищний голова - Манолій Піцуряк

Загвіздянський селищний голова - Володимир Ружанський

Олешанський селищний голова - Богдан Двояк

Старобогородчанський селищний голова - Володимир Петришин

перший заступник голови Івано-Франківської РДА Дмитро Мариневич

заступник голови Івано-Франківської РДА Олександр Попадинець

керівник апарату Івано-Франківської РДА Олег Стружанський

завідувач сектору освіти, охорони здоров'я, культури та спорту Івано-Франківської РДА Наталя Френдій

Директор Департаменту наголосив головам міських, селищних та сільських рад району, що необхідно постійно роз’яснювати людям питання, пов’язані з проходженням вакцинації, що перше щеплення проти коронавірусу знижує ймовірність зараження на 76%. Проте шанси на зараження все одно залишаються. І лише після другої дози створюється повний захист від цієї небезпеки. Тому ми не мусимо забувати про маски навіть зараз, коли вакцинація вже триває.

Зокрема піднімалось питання покращення організації роботи з проведення вакцинації населення Івано-Франківського району. Паралельно з розгортанням центрів вакцинації розпочинається комунікаційна кампанія, щоб донести інформацію, що вакцинація від коронавірусу доступна для всіх!

Олександр Любомирович наголосив, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. Також важливим питанням залишається необхідність забезпечення особистого контролю кожного голови за охопленням широких верств населення вакцинацією від коронавірусної інфекції.

Рекомендовано селищним, міським і сільським головам району інформувати департамент охорони здоров'я ОДА щоденно про кількість вакцинуванння населення,а Івано-Франківській РДА щотижнево у середу.