Тест із медіаграмотності продовжено до 20 жовтня

Дата: 18.10.2024 11:41

Фото без описуКількість охочих пройти тест та перевірити свої знання майже у 10 разів більша, ніж минулого року 😱 Сайт не завжди міг впоратись із навантаженням, адже понад 200 тисяч українців спробували сьогодні свої сили 🔥

Через нестабільну роботу сайту не всі змогли пройти тест. Проте у вас все ж буде можливість зробити це у зручний час до кінця тижня та претендувати на подарунки! 🎁 А якщо ваша спроба перервалась через технічну помилку — ви зможете спробувати ще раз.

📍Проходьте тест до 23:59, 20 жовтня (неділя).

У понеділок, 21 жовтня, ми оголосимо правильні відповіді на тест. А 25 жовтня повідомимо про 50 переможців, які отримають подарунки за проходження тесту.

Нагадуємо, що тест можна пройти за посиланням: https://filter.mcsc.gov.ua/

✉️ Щоб повідомити про технічні проблеми або поставити додаткове питання щодо тесту, можна писати на сторінки Фільтра у соцмережах або на пошту: filter.mkip@gmail.com

#ТестуйМедіаграмотність

Національний тест з медіаграмотності реалізовує Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та стратегічних комунікацій за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії, та проєктом з медіаграмотності і когнітивної стійкості в Україні, що реалізується Zinc Network і фінансується урядом Великої Британії. Національний тест з медіаграмотності втілюється разом з програмою USAID «Мріємо та діємо», яка виконується IREX in Ukraine, та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», який втілюється IREX Ukraine за підтримки Посольства США.