Виїзна акція «День здоровʼя», присвячена Європейському тижню громадського здоровʼя, відбудеться в Івано-Франківську

Дата: 15.05.2024 14:32

Фото без описуДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» разом із партнерами проведе виїзну акцію «День здоров’я» для того, щоб іванофранківці вкотре подбали про своє здоровʼя, профілактично пройшли обстеження і отримали консультації спеціалістів.

Під час заходу буде змога безкоштовно отримати такі послуги та консультації:

- профілактичні щеплення проти кору, паротиту, краснухи (КПК), дифтерії та правця (АДПм), COVID-19;

- електрокардіограма з розшифруванням;

- консультації сімейного лікаря, кардіолога, дерматовенеролога, невропатолога, психотерапевта;

- дерматоскопія;

- вимірювання вмісту глюкози в крові;

- вимірювання артеріального тиску, пульсоксиметрія;

- швидке тестування на COVID-19, гепатит В,С та ВІЛ ;

- вимірювання антропометричних даних: маси тіла, зросту із розрахунком індексу маси тіла, вимірювання об’єму талії;

- проведення скринінгу, діагностики та моніторингу симптомів депресії, виявлення психічних розладів – анкета PHQ-9

На заході також працюватимуть наші партнери - спеціалісти Медлюкс медична практика та лабораторія, Оксфорд Медікал Івано-Франківськ., Мобільна Оптика, БФ "Захід шанс"" та КНП "Центр первинної медичної допомоги Івано-Франківської міської ради".

Буде змога безкоштовно отримати консультації ендокринолога, дерматолога, гінеколога, офтальмолога тощо.

Серед гостей буде розповсюдження інформаційних матеріалів щодо збереження здоров’я.

Найменших гостей заходу вчитимуть гігієні рук. Для всіх охочих буде проведена руханка з призами.

Запрошуємо!

Міністерство охорони здоров'я України

Центр громадського здоров’я України

Івано-Франківський районний відділ ДУ"Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ "