Відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми Івано-Франківської районної державної адміністрації
Сьогодні відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми Івано-Франківської районної державної адміністрації.
Захід відкрив заступник голови районної державної адміністрації, голова Міжвідомчої ради Олександр Попадинець, який окреслив загальні вектори зустрічі та наголосив на важливості даного заходу як можливого способу та засобу здійснення превентивних заходів щодо попередження виникнення можливих фактів будь-якого з видів насильства щодо дітей чи дорослих осіб, також у розрізі гендерного аспекту. Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Левко Любов розповіла про роботу таких рад у територіальних громадах району та їх взаємодію з відповідними структурами районної
державної адміністрації.
Про проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми розповіла Козакевич Наталія – виконавчий директор Благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ». Особливості юридичної відповідальності за вчинення домашнього насильства та кримінальних порушень, пов’язаних з домашнім насильством окреслила у своєму виступі Боднар Галина Юріївна, прокурор Івано-Франківської окружної прокуратури. Про превентивну роботу з визначеної проблематики заходу представив Мандзюк Ігор Миколайович – в. о. начальника сектору протидії домашнього насильства відділу превенції Івано-Франківського району управління поліції головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, майор поліції.
Наприкінці заходу представила презентацію «Про порядок взаємодії суб’єктів у сфері попередження та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в Івано-Франківській МТГ» начальник відділу сім’ї та гендерної політики департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Галина Стельмах.
Зустріч відбулася продуктивно та з перспективою обговорення виконання визначених завдань.