На Івано-Франківщині завершився районний етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 24.04.2024 21:24

Фото без описуК-команда. Серцем нинішньої гри стала команда. А єдність, амбіції й взаємодовіра були основою для кожної команди у сьогоднішньому фінальному поєдинку з баскетболу у рамках змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Змагання проводилися уФото без опису Богородчанській територіальній громаді на базі двох освітніх закладів – Богородчанського ліцею № 1 та Богородчанського ліцею № 2 серед хлопців та дівчат. За результатам змагань маємо таке розташування команд:

Юнаки:

Фото без описуI місце – ліцей № 23 ім. Романа Гурика (Івано-Франківська ТГ);

II місце – Бурштинський ліцей ім. Ольги Басараб (Бурштинська ТГ);

III – Богородчанський ліцей № 2 ( Богородчанска ТГ).

Дівчата:

I місце – ліцей № 21 ім. Євгена Коновальця (Івано-Франківська ТГ);

II місце – Лисецький ліцей (Лисецька ТГ);Фото без опису

III місце – Тлумацький ліцей № 1 (Тлумацька ТГ).

Варто завжди пам’ятати, що справжня перемога може бути лише командною. Одноосібний гравець може бути сильним, збалансованим, технічним, але він ніколи не переможе самостійно. Якщо перемагати – то лише в єдності. Ці – змагання – про командність. Наші учасники продемонстрували об’єднаність та цілісність. Впевнені, це допоможе їм вже у найближчому майбутньому демонструвати круті результати. А ми будемо залишатися їх вірними вболівальниками і радіти їх новим здобуткам.

Фото без описуСьогодні завершився районний етап змагань спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Він був непростим, емоційним і гартуючим, адже змагалися 923 учні з 85 команд, котрі представляли 46 закладів загальної середньої освіти Івано-Франківського району. Переможці продовжать свою гру в наступному – обласному – етапі. Всі інші учасники продовжать відточувати свої спортивні навики, аби наступного року переможний кубок став їхнім.

Разом переможемо!

Слава Україні!