Надання методичної та практичної допомоги службі у справах дітей Дзвиняцької територіальної громади

Дата: 24.04.2024 15:42

Фото без опису23 квітня 2024 року з метою надання методичної та практичної допомоги з питань дотримання вимог законодавства щодо захисту прав та законних інтересів дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень, попередження безпритульності та бездоглядності дітей працівниками служби у справах дітей Івано-Франківської районної державної адміністрації здійснено робочий візит до Дзвиняцької сільської ради територіальної громади.

В ході візиту відбулася зустріч із сільським головою Ганною Вітюк та начальницею служби у справах дітей територіальної громади Наталією Семків, в ході якої обговорені питання матеріального забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення прав внутрішньо переміщених дітей, надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, організації першочергових заходівФото без опису соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, захисту житлових та майнових прав дітей, розвитку сімейних форм виховання на території громади.

Також надані консультації щодо організації діяльності органу опіки та піклування, комісії з питань захисту прав дитини, ведення обліку та особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, складання та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей.

За статистичними даними на території громади проживає 1672 дітей, із них 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (первинний облік), 42 дітей з особливими потребами, 14 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 12 дітей із вимушено переселених родин, 11 дітей отримали статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Під час робочого візиту вислухано проблемні питання роботи з дітьми в територіальній громаді та надано відповідні рекомендації з їх вирішення.

За матеріалами Служба у справах дітей Івано-Франківської РДА