Команди Івано-Франківського району не зупиняються ні на мить і йдуть до перемоги пліч-о-пліч

Дата: 17.04.2024 22:05

Фото без описуВи знаєте, як одним словом можна назвати граційно-естетичне переплетіння гнучкості, кольору, харизми, імпресії та краси? Маєте рацію, це – черлідинг. Це яскрава спортивна історія танцю, гімнастики й акробатики, яка прийшла до нас з Америки і вже тривалий час підкорює європейські, в тому числі й українські сцени.

Сьогодні у місті Івано-Франківську відбулисяФото без опису районні змагання з цього виду у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Ми вже знайомили вас із цими змаганнями, зараз вони у нашому районі перебувають у самісінькому розпалі. «Пліч-о-пліч» здійснює дитячі мрії й допомагає втілити амбіції, а ще – дарує неймовірні емоції. Це – коли шалена енергія в дії!

Фото без опису«Суддів ви уже вразили, тепер вразьте мене», - звертається у фільмі «Досягни успіху: Все або нічого» співачка Ріанна перед фіналом змагань з черлідингу до конкурсантів. У наших учасниць натомість сьогодні було навіть не подвійне –  потрійне завдання: вразити суддів, глядачів і вибороти такий бажаний щасливий квиток у четвертий – обласний – етап проєкту. Яскраві, потужні, ефектні, і, звісно, круті й веселі – учасниці 8 неймовірних команд сьогодні боролися за першість. ІФото без опису коли ви бачите цю вражаючу геометрію гіпнотичних рухів у повітрі, коли помпони, фуете, шпагати утворюють граційну танцювальну композицію, а учасниці запалюють своєю феєричною енергією, настає усвідомлення того, що спорт – це справжня культура – висока, зрима, заворожуюча. І черлідинг у ній – лакмус вдосконалених та відточених до ідеалу рухів, поглядів, усмішок.

Фото без описуОтож, результати нинішнього поєдинку:

3 місце – колектив «Super stars» Раковецька гімназія, Солотвинська ТГ

2 місце – колектив «Галка», Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла, Галицька ТГ

1 місце – колектив «Усмішка», Ліцей № 13 Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківська ТГ.Фото без опису

В. о. голови районної державної адміністрації – в. о. начальника районної військової адміністрації Дмитро Мариневич привітав переможців, тренерів, організаторів та  вболівальників з цим спортивним святом. Усіх учасників нагороджено дипломами та медалями, а призерів – кубками. Дмитро Мариневич відмітив, що багато вже зроблено, багато – ще попереду. Однак головне – якщо боротися – то лише разом, адже, як вважав один з найвідоміших футболістів світу Пеле, «єдиний спосіб виграти – це команда»!

Фото без описуСпорт об’єднує та мотивує. Сьогодні нас об’єднував черлідинг, а вже завтра ми дізнаємося, котра із команд вмотивовано виборюватиме першість в обласному етапі з футзалу.

Ще один змагальний день завершився і фініш змагань III етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» уже з'явився на видноколі квітня. Тож запрошуємо доєднуватися, об’єднуватися і підтримувати кожну команду нашого району! Вони всі такі енергійні,Фото без опису потужні та сміливі!

Дякуємо Захисникам України за можливість проводити такі змагання для дітей!

Разом Переможемо!