Сьогодні відбулося засідання районної комісії ТЕБ і НС

Дата: 17.04.2024 12:26

Фото без описуСьогодні під головуванням  в. о. голови районної державної адміністрації – в. о. начальника районної військової адміністрації Дмитро Мариневич відбулося засідання районної комісії ТЕБ і НС.

Присутні на заході були представники Івано-Франківського районного управління ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, районного управління поліції ГУНП в Івано-Франківській області, філії «Центральна» АТ «Прикарпаттяобленерго» та

Комісією розглянуто питання порядку денного, серед яких:

1) Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ, сільгоспугідь у літній період 2024 року.

2) Про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об'єктах району до прийняття відпочиваючих у 2024 році.

3) Про стан готовності та результати технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

4) Про ситуацію що виникла внаслідок розмиву фундаменту опори №58 повітряної лінії (ПЛ) 330кВ "Бурштинська ТЕС- Івано-Франківськ" в с. Залуква Галицької ТГ.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорень комісією були прийняті відповідні рішення.