I етап конкурсу «Серцем єдиним, ми - Україна!» відбувся у Галицькій територіальній громаді

Дата: 16.04.2024 09:44

Фото без описуІ етап творчого конкурсу «Серцем єдиним, ми - Україна!», ініційований головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації - начальницею Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світланою Онищук, відбувся у Галицькій ТГ.

Конкурс проходив на базі Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла. Його метою стало посилення національно-патріотичного виховання школярів, підтримка обдарованих дітей та сприяння їхньому психоемоціному розвантаженню.

До масштабного проєкту долучилися 7 творчих й талановитих колективів учнів та учениць 8-11 класів ліцеїв Галицької громади.

Всі колективи закладів освіти представили на розгляд журі підготовлені проєкти, логотипи команд та композиції. Команди продемонстрували високу майстерність та сценічну культуру. Логотипи команд були виготовлені в використанням різних матеріалів та технік, проекти розкривали соціальну значущість та актуальність обраної теми, творчий підхід та нестандартне мислення.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце - Команда Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла « Янголи перемоги»,

2 місце - Команда Залуквянського ліцею ім. І. Блажкевич  «Мольфари»,

3 місця - Команда Мединського ліцею «Сильні, сміливі, нескорені», Команда Галицького ліцею "Академічний" « Незламні серця», Команда Комарівського ліцею імені Антіна Могильницького «Незламна нація нескореної країни»

Дякуємо за участь командам Вікторівського  ліцею «Вихтори» та Крилоського ліцею  «Княжі нащадки» .

Вітаємо переможців!