Перший територіальний етап проєкту «Серцем єдиним, ми – Україна» відбувся в Рогатині

Дата: 15.04.2024 09:54

Фото без описуУ Рогатинській громаді відбувся І етап обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми - Україна!», де свої таланти продемонструють 6 команд-старшокласників краю.

На розгляд професійного журі, у складі якого - військовослужбовці, представники міської ради, педагоги, працівники культури, ліцеїсти і гімназисти представили свої роботи, над якими тривалий час працювали з серцем.

Зокрема, молодь презентувала творчі композиції, куди входять вокал, хореографія та дитячі нетрадиційні ідеї, а також логотипи команд.

Нагадуємо, що даний проєкт реалізується на Івано-Франківщині з ініціативи голови обласної державної адміністрації - начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

Його ключовою метою є підсилити національно-патріотичне виховання школярів, водночас підтримати обдарованих дітей та сприяти їхньому психоемоційному розвантаженню.

Творчий конкурс відбуватиметься у три етапи. Спершу учнівські команди представлять творчі проєкти на рівні громад, тоді – на районному етапі. У підсумку виступлять на великому гала-концерті, який має відбутись у травні.

Бажаємо всім учасникам конкурсу успіхів та отримати незабутні емоції!