В Івано-Франківському районі відбулася фінальна боротьба за першість з волейболу серед хлопців у рамках змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 12.04.2024 09:38

Фото без описуУкраїнський гідрометеорологічний центр попереджав цього тижня про неймовірну спеку. Звісно, адже працівники цієї установи слідкують не лише за погодними змінами, а й за перебігом спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» і точно знають, що кожне змагання – то пожежа!

Учора, 11 квітня, в нашому районі відбулася фінальна боротьбаФото без опису за першість з волейболу серед хлопців. Це було настільки спортивно та ефектно, що прудконогий Гермес позаздрив би ти такій заповзятливій, потужній боротьбі за м’яч, часто – повітряній, адже важливий кожен кидок, кожен рух, кожне випередження моменту. На кону – командна перемога. І кожен гравець про це пам’ятає, саме у такий спосіб моделює та наповнює гру.

Фото без описуЗмагання відбувалися на базі спортивного комплексу Тлумацької дитячо-юнацької школи  Тлумацької міської ради. Участь у фінальному відборі перед обласним етапом брали такі команди:

-           Тлумацький ліцей № 1 (Тлумацька ТГ) – I місце;

-           Богрівська гімназія (Соловинська ТГ) – II місце;

-           Липівський ліцей (Тисменицька ТГ) – III місце;

-           Васючинська гімназія (Рогатинська ТГ) – IV місце.

Перемога команди Тлумацького ліцею № 1 стала напрочуд претензійною не лише для нинішніх,Фото без опису але й перспективних суперників на наступних етапах. Власне, етапах, адже зупинятися на одному – обласному – наші переможці аж ніяк не збираються. «Ми налаштовані на абсолютну перемогу», – стверджує Денис Безтільний – безсумнівний чемпіон глядацьких симпатій. До речі, якщо кращий волейболіст України 2023 року Олег Плотницький грає під номером 5, то Денис – під номером 4. Ви теж подумали про те, що й ми? Нічогенька амбіція, еге ж?). Ну що ж, Денисе, відтепер будемо радо й активно спостерігати за твоїм спортивними досягненнями. Щонайменше всі мешканці Івано-Франківського району – твої фанати.

Фото без описуА ми попереджаємо, що пожежонебезпечний період не закінчився, адже змагання за першість у районному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» тривають. Вітаємо переможців і запрошуємо вболівати за кращих разом із нами! І пам’ятайте, що переможемо лише разом!

Дякуємо Захисникам України!

Ці змагання – завдяки вашій боротьбі!

Трансляції наживо відбуваються за таким посиланням https://www.youtube.com/@88-ch7dt/streams