Івано-Франківська районна військова адміністрація
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

День в історії. 27 березня 2014 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про підтримку територіальної цілісності України

Дата: 27.03.2024 10:53
Кількість переглядів: 295

Фото без описуЗасідання Генасамблеї ООН скликали спеціально для розгляду питання збройної окупації росією території України, а саме півострову Крим.      

Авторами документу стали Україна, Німеччина, Канада, Литва, Польща та Коста-Ріка. Згодом до співавторства резолюції долучилися і інші цивілізовані країни світу.  

Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН щодо територіальної цілісності України підтримали 100 країн світу, проти виступили 11 на чолі з країною окупантом – російською федерацією.       

У тексті документу кілька пунктів резолюції визнають територіальну цілісність України у «міжнародно визнаних кордонах».

Резолюція Генеральної Асамблеї ООН заявляє про невизнання так званого «кримського референдуму» та «закликає всі держави, міжнародні організації та спеціалізовані установи не визнавати ніяких змін статусу Автономної Республіки Крим та міста Севастополя на підставі вищезазначеного «референдуму» і утриматися від будь-яких дій або поведінки, які можуть бути інтерпретовані як визнання будь-якої зміни статусу».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь