Вітання в. о. голови районної державної  адміністрації – в. о. начальника  районної військової адміністрації Дмитра Мариневича з Днем Служби безпеки України

Дата: 25.03.2024 09:46

Фото без описуВітаю з Днем Служби безпеки України!

Сьогодні, як і щодня, ми вдячні тим, завдяки кому відчуваємо впевненість, що Україна є і буде захищена від усіх загроз, хоч би якими вони були.

Час повномасштабної війни поставив працівників СБУ в умови постійної боротьби за Україну й водночас підвищеного та часом жорсткого внутрішнього відбору та очищення.

Дякуємо спецслужбовцям за те, що вони забезпечують Україні міцний безпековий фундамент, частиною якого стали в тому числі їхні успіхи в боях проти окупанта, у протистоянні внутрішньому ворогу, захисті держави від колаборантів та запроданців.
Служба безпеки б’ється з ворогом на фронті – у найгарячіших точках, забезпечує кіберзахист країни, стабілізує ситуацію в деокупованих районах нашої країни, дбає про те, щоб у жодній частині нашої держави ворога не мав результативних прислужників.

Вічна пам'ять працівникам Служби безпеки України, котрі полягли у боротьбі за вітчизну!
Дякуємо за захист України!
Переможемо!

В. о. голови районної державної
адміністрації – в. о. начальника
районної військової адміністрації                                                 Дмитро МАРИНЕВИЧ