Повідомлення про плановану діяльність ПрАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ»

Дата: 20.03.2024 10:34

Повідомляємо, що 20.03.2024 у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля оприлюднено повідомлення про плановану діяльність ПрАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ» щодо планованої діяльності «Реконструкція під'їздної колії ПРАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ» за адресою: Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, Дубовецька територіальна громада, с. Дубівці» (реєстраційний номер справи 6970).

Відповідно до п. 2 статті 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», зокрема, повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, оприлюднюється шляхом розміщення на веб-сайті Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля із зазначенням дати офіційного оприлюднення документа, адресної розсилки згідно з абзацом п'ятим частини десятої цієї статті, а також шляхом оприлюднення на офіційних веб-сайтах районних державних адміністрацій та на офіційних веб-сайтах і дошках оголошень органів місцевого самоврядування територіальних громад, що можуть зазнати впливу планованої діяльності.

Публікуємо зазначене повідомлення для його оприлюднення не пізніше наступного робочого дня за днем отримання відповідно до п. 2 статті 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».