Одній із найвідоміших українок сучасності Ліні Костенко виповнилося 94 роки

Дата: 19.03.2024 11:40

Фото без описуУкраїнська поетеса, письменниця та громадська діячка Ліна Костенко сьогодні, 19 березня, святкує свій День народження. Одній із найвідоміших українок сучасності виповнюється 94 роки.

Ліну Костенко вважають генієм слова та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Її вислови надихають на зміни і змушують замислитисяФото без опису над вічними темами. Усе своє життя письменниця не боялася влади та відкрито говорила всю правду про неї як за часів КДБ, так і за президентства Януковича.

Вона відмовилася від деяких нагород, бо «не носить політичної біжутерії». Не терпить мовчання, фальші, завжди говорить лише правду, безкомпромісна та віддана своїм ідеям.

Нетерпимість до несправедливості, відчуття власної гідності та непохитний характер спонукали Ліну Костенко стати активною учасницею руху шістдесятників, які боролися за збереження української мови, культури, спонукали відроджувати національну свідомість тощо.

Фото без описуПоетеса – беззаперечний моральний авторитет для багатьох українців, у неї завжди вистачало сміливості дивитися правді в очі й казати категоричне «ні» підлості, брехні, зрадництву.

Бажаємо Ліні Василівні міцного здоров’я, наснаги, терпіння, а також перемоги України!
«Коли в людини є народ, тоді вона уже людина».

Многії літа, пані Ліно!