Не збавляємо обертів у рамках змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 13.03.2024 14:57

Фото без опису12 березня на базі Єзупільського ліцею відбулися змагання з футзалу серед команд закладів загальної середньої освіти Єзупільської ТГ у рамках "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

Кожна з команд продемонструвала свій стиль гри, командну згуртованість, потужний спортивний характер та неабиякуФото без опису волю до перемоги. Відтак за результатами змагань:

І місце здобула команда Єзупільського ліцею;

ІІ місце команда Поберезького ліцею.

Фото без описуУчасників нагороджено дипломами відділу освіти, культури, спорту та туризму та м’ячами у вигляді призів від голови громади Єзупільської селищної ради.

Змагання у рамках спортивного проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" є важливими й актуальними, адже виховують розуміння важливості ведення здорового способуФото без опису життя, розвивають в молоді силу духу, формують її національний характер та вчать берегти, цінувати й примножувати найкращі спортивні традиції українського народу.