З 1 липня Укрпошта працюватиме за новим графіком

Дата: 29.06.2023 13:34

Фото без описуІз 1 липня відділення Укрпошта працюватимуть за новими стандартними графіками роботи. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Графік роботи

Зазначається, що стандартизація режимів роботи відділень під потреби споживачів була започаткована ще у 2019 році, але з початком повномасштабного вторгнення у 2022 компанія була змушена зменшувати та міняти час роботи відділень.

«Зараз Укрпошта пропонує своїм клієнтам зрозумілі та передбачувані графіки роботи своїх відділень. З 1 липня у більшості відділень поштового зв’язку зміняться графіки роботи. Відтепер вони працюватимуть максимально можливий час та будуть відкриті у вихідні дні», — наголосили у компанії.

Так, відділення поштового зв’язку, розташовані у торгових центрах та на територіях ринків, будуть відкриті для клієнтів згідно з графіком роботи конкретного ТЦ або ринку.

Також Укрпошта поступово переглядає графіки робіт сільських стаціонарних відділень. Якщо раніше вони працювали 2−3 дні на тиждень, відтепер двері відділень будуть відкриті для клієнтів протягом 5 днів.

Отже, компанія закликає клієнтів перевіряти оновлений графік роботи відділень перед його відвідуванням.

Це можна зробити на сайті, у застосунку, в чат-боті або в контакт-центрі за номером 0 800 300 545.

minfin.com.ua