Вітальне слово голови Івано-Франківської РВА Олександра Ярощука з нагоди відзначення Дня Конститутції України

Дата: 28.06.2023 10:44

Фото без описуДорогі краяни та гості!

Величний народе з величним минулим!

Вільний народе з вільним майбутнім!

Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України. Стаття перша її гласить про те, що Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. На 27-му річницю з дня прийняття головного нормативно-правового акта держави, на 31-му році з дня проголошення Незалежності України, ми уже 490 днів і ночей боремося за свої конституційні права. Найперше – за життя та свободу. XXI століття. Так є.

Ми постійно підтверджуємо, що саме конституційні засади є засадами Української боротьби, а їх орієнтирами є наші цінності, ідеали та прагнення. Вони є людськими і людяними всупереч тій нелюдській російській навалі, яку стримують відважні Українські Воїни! Вони є європейськими всупереч всіляким ницим та нераціональним заборонам нашому народу (лише подумати!) почувати себе повноправними та повноцінними європейцями.

Сьогодні народне волевиявлення – це вільна Україна – від Карпат до Донбасу, від Ялти до Новгород-Сіверщини, з серцем – у Києві. І ми захистимо свою волю й незалежність! Ніхто не може на це посягати! За нами – право і правда, за нами – наше величне минуле, попереду – наше процвітаюче прийдешнє!

Слава Україні та її Захисникам!

Зі святом, рідна!

Голова районної державної адміністрації –