Постраждалі від насильства під час війни можуть отримати безоплатну правову допомогу

Дата: 23.06.2023 14:01

Постраждалі від сексуального насильства можуть звернутися за консультацією до фахівців системи безоплатної правової допомоги (БПД).

Це стосується людей, які постраждали від такого насильства у зв’язку зі збройною агресією рф проти України, і тих, хто зазнав домашнього насильства.

Мета програми – мотивувати постраждалих не мовчати та діяти, аби захистити себе і своїх рідних.

Звернувшись до системи безоплатної правової допомоги, можна отримати консультацію юриста, допомогу в оформленні звернення до поліції та щодо представництва інтересів у суді.

Важливо пам’ятати, що воєнні злочини не мають строку давності. Людина може звернутися тоді, коли буде готова.

Зробити це можна за телефоном гарячої лінії: 0 800 213 103.

Джерело: www.kmu.gov.ua