Виїзна акція "День здоров'я" - у Солотвинській громаді

Дата: 15.06.2023 13:59

Фото без описуВ Івано-Франківському районі продовжується виїзна акція «День здоров’я». Третьою громадою району, де відбувся захід у червні, стала Солотвинська. Нагадуємо, що захід ініційований та проводиться працівниками Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ. 14 червня безкоштовно обстежились 290 мешканців Солотвинської громади.Фото без опису

Впродовж дня було зроблено швидкі тести на ВІЛ/СНІД, гепатит С, СOVID-19, охочі вакцинувалися проти дифтерії та правцю, проти СOVID-19. Кваліфіковані консультації проводили фахівці Івано-Франківського національного  медичного університету, БФ «Захід шанс», Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру, Фото без описуБогородчанського відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ», КНП «Солотвинська лікарня» та відділення ПМД КНП «Солотвинська лікарня».