Дата: 15.06.2023 11:03

Фото без описуНабрали чинність Порядки використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки, які зареєстровані в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України та 08.06.2023 оприлюднені в газеті «Галичина».

Заходи даної програми передбачають:

1. Часткове відшкодування суб’єктам господарювання вартості придбаної великої рогатої худоби, овець та кіз у розмірі до 50 відсотків вартості (без податку на додану вартість), але небільше як:

за закуплену велику рогату худобу – 20,0 тис.грн. за 1 голову;

за закуплені  вівці та кози – 5,0 тис.грн. за 1 голову:

2. Часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам витрат на закупівлю альтернативних джерел живлення (генераторів, акумуляторів тощо) для забезпечення стабільної роботи підприємств агропромислового комплексу до 50 відсотків вартості але не більше як 300,0 тис. гривень;

3. Часткове співфінансування проектів, спрямованих на розвиток агропромислового комплексу.

Посилання на дані порядки:

Нормативно-правова база

Порядки використання коштів обласного бюджету згідно Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки

Порядок використання коштів обласного бюджету для часткового співфінансування проєктів ( .pdf , 251.11 Кб )

Порядок використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам витрат на закупівлю альтернативних джерел живлення ( .pdf , 269.81 Кб )

Порядок використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості придбаної великої рогатої худоби, овець ( .pdf , 271.04 Кб )