Про проведення виїзної акції «День здоров’я» у територіальних громадах району

Дата: 08.06.2023 09:18

Фото без описуУ територіальних громадах нашого району проходить «День здоров’я», ініційований Івано-Франківським обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ.

31 травня акція відбулася в Рогатині. Жителі громади мали змогу безкоштовно зробити швидкі тести на COVID-19, гепатит, скринінг на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, виміряли рівень цукру крові та рівень холестерину.Фото без опису

Серед охочих пройти обстеження та щепитись були люди різного віку. Бажаючих вакцинували від COVID-19, дифтерії та правця. Усього в акції взяли участь понад 350 мешканців Рогатинської громади.

7 червня участь змогли взяти мешканці Богородчанської територіальної громади.Фото без опису Акція «День здоров’я» відбулася в Богородчанській громаді за підтримки Богородчанської селищної ради та за участі кваліфікованих фахівців Богородчанського відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ», КНП «Богородчанський ЦПМД» БСР, КНП «Богородчанська багатопрофільна лікарня», Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру та Івано-Франківського національного медичного університету. Участь в акції взяли понад 300 жителів громади.

Фото без описуПрацівники Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ постійно беруть до уваги висловлені побажання прикарпатців. Саме тому цей виїзд відзначився ширшим спектром послуг:

• робота флюорографа
  • ультразвукова діагностика органів черевної порожнини
  • обстеження офтальмолога.

Окрім цього, як зазвичай, були доступні інші обстеження та консультації.

Вакцинація: COVID-19, АДП.

Тестування та інші медичні послуги:

COVID-19, гепатит, глюкоза в крові, ВІЛ/СНІД,Фото без опису антропометрія, індекс маси тіла, ЕКГ, сатурація, артеріальний тиск, дерматоскопія, УЗД, флюорографія.

Надано консультацію психолога, офтальмолога.

Дякуємо працівникам Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ за консультування та надання медичних послуг населенню нашого району!