Стартувала Програма прикордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»

Дата: 02.06.2023 14:23

Фото без опису31 травня у місті Перемишль (Республіка Польща) відбулось офіційне відкриття Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027» та старт першого конкурсного відбору.

Перший конкурс проєктів у рамках Програми триватиме до 31 липня 2023 року. Конкурс оголошено для пріоритетів "Довкілля" та "Здоров’я". З бюджету Програми на Перший конкурс проєктів виділено 81,11 млн євро. Детальну інформацію про вимоги до проєктів, правила та умови даного конкурсу, терміни проведення тренінгів для аплікантів можна знайти за посиланням https://www.pl-ua.eu/ua.

www.if.gov.ua