«Про_Українське» — культурницький проєкт з популяризації української культури

Дата: 24.05.2023 16:30

Мета проєкту — розказати факти про видатні сторінки української культури й познайомити аудиторію із персоналіями та явищами, які важливі для нашого культурного простору.

Актуальність такого проєкту диктує сам час: цікавість до всього українського не лише серед співгромадян, а й за кордоном, витіснення російського продукту з українського інформаційного поля, загальний запит на пошук знань про Україну та її культуру. Українська культура довгий час була оповита радянськими міфами і пропагандою, які деформували як наше сприйняття, так і сам культурний процес. Тому дуже важливо не лише бажання досліджувати свою культуру, але й можливість отримання найцікавішої інформації з експертних джерел.

З цим нам допоможуть визнані фахівці різних культурних сфер — візуального мистецтва, літератури, кіно і театру. Різноформатні матеріали, які будуть підготовлені у співпраці з запрошеними експертами, відкриють завісу до розуміння української культури, підкреслять її цінність та самозарадність, допоможуть у пошуку затребуваної інформації про українське.

Детальніше з проєктом можна ознайомитися за посиланням: uadim.in.ua