Дата: 22.03.2023 11:17

Фото без описуВ Ямницькій територіальній громаді відбувся круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.

На заході виступили:

◽️начальник Богородчанського відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» Валентина Левицька,

◽️завідувач відділення епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб Богородчанського відділу Надія Глушко

◽️керівник КНП Ямницької ПМД Марина Островська

🔊Йшлося про проблему туберкульозу в Україні, показники захворюваності, еппідситуацію з туберкульозу у військовий час. Також наголосили на алгоритмі дій фахівців закладів первинної медичної допомоги при виявленні хворих на туберкульоз.

🖇У круглому столі взяли участь педагоги та медичні працівники Ямницької ТГ. Зокрема,

начальник відділлу освіти Ямницької ТГ Наталія Винник.

«Освітяни мають знати про туберкульоз. Це питання треба піднімати спільно. Тому, ми прийшли до школи, щоб почути думку медиків і залучити до цього, вчителів, учнів та батьків, щоб йшла активна просвітницька робота щодо цієї хвороби та її подолання. Дуже добре, що ми спільною працею боремося з цією проблемою», наголосила Наталія Винник.

📌До слова, за дорученням головного державного санітарного лікаря області Руслана Савчука, круглі столи, присвячені Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом проводяться впродовж місяця всіма відокремленими структурними підрозділами ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України».