Омбудсман Дмитро Лубінець повідомив про повернення в Україну 15-тьох українських дітей спільно з їхніми мамами та законними представниками

Дата: 21.03.2023 16:52

Фото без описуУповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про повернення 15-тьох українських дітей спільно з їхніми мамами та законними представниками!

Це діти з населених пунктів Харківської та Херсонської областей, які були окуповані ще на початку широкомасштабної війни.

«Попри всі виклики, ми продовжуємо працювати, щоб українці мали змогу побачити рідних і бути на своїй землі», - наголосив Омбудсман.

Станом на сьогодні, за даними Національного інформаційного бюро, на територію України повернулися 308 дітей.

Нагадаємо, що в разі порушення прав, незаконного переміщення/депортації вас і вашої родини, ви можете звернутися до Офісу Омбудсмана:

- за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008;

- на електронну пошту: hotline@ombudsman.gov.ua

- на гарячу лінію: 0 800 501 720;

- за телефоном: 044 299 74 08.

Окрім того, у  разі депортації дитини можна заповнити онлайн-форму заяви «Повідомити про зникнення/депортацію/примусове переміщення дитини» на сайті  «Діти війни» в розділі «Надіслати звернення в один клік».

www.ombudsman.gov.ua