Командир 102 окремої бригади Сил ТРО ЗСУ: "Історія нас точно не забуде. Прізвища багатьох солдатів нашої бригади будуть вписані в підручники історії. І ми переможемо"

Дата: 16.03.2023 13:34

Командир 102 окремої бригади Сил ТРО ЗСУ полковник Володимир Логвіненко:

У нашій бригаді ми воюємо не кількісно, а насамперед, технологічно. Ефективно використовуючи БПЛА, ми використовуємо в десятки разів менше снарядів, ніж ворог і завдаємо йому відчутних втрат.

Основне правило, запроваджене в нашій бригаді – ми чуємо своїх солдат, а вони слухають нас. І коли я приходжу в бліндаж, ми говоримо про ті речі, які їх турбують. І дослухаємося та виконуємо обіцянки. Так виникає довіра. Солдати бачать, що про них пам’ятають та дбають, і коли виникне необхідність, вони будуть мотивовані та готові виконати найскладнішу задачу. Бо довіряють командуванню.

Історія нас точно не забуде. Прізвища багатьох солдатів нашої бригади будуть вписані в підручники історії. І ми переможемо.

Тому що люди, які пізнали смак волі, в неволі жити не будуть.

Вони можуть загинути, але на життя в неволі не погодяться вже ніколи. І доля дала нам шанс відчути, що таке Незалежність.

Тепер настав час її здобути.