16 лютого - День єднання

Дата: 16.02.2023 10:00

Фото без описуДень єднання — державна акція, що вперше відбулася 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України. «Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність», — наголосив Зеленський у своєму відеозверненні, повідомляючи про встановлення нового свята.

На тлі минулорічної ескалації напруги українці прагнули доказати, що відкриті до дипломатичних діалогів, не мають наміру збройним способом вирішувати питання несправедливих претензій росії щодо територіальної цілісності України, ворожого посягання на нашу свободу. Ми підтвердили свій проєвропейський вектор зовнішнього поступу зі збереженням та утвердженням українських цінностей та пріоритетів. Натомість країна, яка живе в режимі морального, психологічного й фізичного рабства, все ж оголосила війну нашому суверенітету, мові, вірі, нашому життю. Чи переможе росія? Вона програла ще того сумнозвісного 24 лютого. Чи переможе Україна? Вона перемогла ще того переломного 24 лютого. Разом з усім світом. У єднанні наша міць і сила!

Зі святом, дорога Україно! Дякуємо, що сильна!