Інформація про публічний звіт голови Івано-Франківської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Олександра Ярощука

Дата: 01.02.2023 16:08

Фото без описуВідповідно до наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» повідомляємо про проведення публічного звіту голови Івано-Франківської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Олександра Ярощука за 2022 рік, що відбудеться 22 лютого о 10-00 год. у каб. 671, вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ.

Звіт голови Івано-Франківської районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації О. Ярощука за 2022 рік