Крути. Пам'ятаємо! Вистоїмо!

Дата: 29.01.2023 14:27

Фото без опису

29 січня в Україні відзначають 105-ту річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Це битва минувшини, яка дала нам наше теперішнє.

Подвиг крутянців, як і всіх Героїв визвольних змагань, став прикладом для захисників України в сучасній російсько-українській війні. Прикметно, що сміливість і жертовність крутянців порівнюють зі сміливістю та витривалістю оборонців Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут часто називають «першими кіборгами». Сьогоднішні Крути – це Маріуполь, Бахмут, Соледар. Але тепер ми змінимо хід історії! З Україною цілий світ! У нас найкращі Захисники!

Тоді захисники української незалежності не змогли вистояти в боротьбі з переважними силами агресора. Сьогодні ми маємо завершити їхню справу.

Позаду – століття поневолень, боротьби та нерівних союзів. Попереду – вільні покоління великого та величного народу!

Слава Україні! Вічна пам'ять, хто поліг у боях! Дякуємо за Ваш подвиг!