28 січня – День затвердження Державного Прапора України

Дата: 28.01.2023 12:29

"Затвердити Державним прапором України національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається  з  двох  рівних за шириною горизонтально розташованих  смуг:  верхньої  -  синього кольору, нижньої -  жовтого  кольору,  із  співвідношенням  ширини прапора до його довжини 2:3", – зазначено у постанові Верховної Ради України "Про Державний прапор України", прийнятій 28 січня 1992 року.

Сьогодні Державний Прапор України – це офіційний символ, яким пишається кожен українець. Синьо-жовтий стяг прославляє нашу Україну у різних куточках світу, на всіх континентах планети Землі. Його яскраве полотнище з гармонійним поєднанням кольорів неодноразово поважно майоріло на п’єдесталах слави, на підкорених вершинах гір, над спорудами державних установ, консульств та посольств, на суміжних із сусідніми державами кордонах. Український блакитно-жовтий стяг гордо підноситься і на деокупованих територіях України, де мужні Воїни світла й добра боронять українську землю, відстоюють державну цілісність та суверенітет. Це постійне нагадування, якого ми роду та за що боремося сьогодні.

Віримо, що незабаром наш стяг майорітиме знову по всій вільній Україні!

Дякуємо нашим Захисникам! Слава Україні!