Для керівників служб у справах дітей територіальних громад району проведено тематичний семінар

Дата: 27.01.2023 11:08

Фото без опису26 січня 2023 року в залі засідань Тисменицької міської ради територіальної громади для начальників служб у справах дітей територіальних громад району та працівників служби у справах дітей районної державної адміністрації проведено тематичний семінар на тему: «Забезпечення дотримання прав та законних інтересів дітей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах в територіальних громадах району».

Участь у відкритті тематичного семінару взяли голова Івано-Франківської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Олександр Ярощук, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Попадинець, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Валерій Семків.Фото без опису

В ході тематичного семінару розглянуті питання аналізу стану захисту прав та інтересів дітей, розвитку та основних аспектів функціонування сімейних форм виховання дітей, порядку внесення відомостей та ведення банку даних про дітей в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти», додержання прав дітей під час дії воєнного стану, порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, реалізації дитячих соціальних проєктів в територіальних громадах району та ін.