24 січня - День зовнішньої розвідки України

Дата: 24.01.2023 10:50

Президентом України 22 листопада 2018 року підписано указ № 381/2018 про відзначення Дня зовнішньої розвідки 24 січня, «ураховуючи значний внесок співробітників розвідувальних органів України у справу забезпечення захисту національних інтересів України від зовнішніх загроз, а також життя, здоров'я її громадян та об'єктів державної власності за межами України, зміцнення обороноздатності держави, з метою відродження національної розвідувальної ідентичності та започаткування сучасних традицій вшанування звитяг зовнішньої розвідки України».

Служба зовнішньої розвідки України − це служба мужніх, самовідданих людей, які виконують надзвичайно відповідальну місію – забезпечують національну безпеку і оборону держави, ефективно протидіють зовнішнім загрозам та демонструють високу професійну майстерність.

Вітаємо з професійним святом!

Нехай Ваша робота буде безпечною, а її результати позитивними! Дякуємо за службу своїй батьківщині! Віримо, що Україна обов'язково переможе!