Добірка чергової інформації від Прикапаттяобленерго

Дата: 29.11.2022 09:13

Фото без описуВ умовах постійних обстрілів критичної інфраструктури з боку росії нам краще заздалегідь готуватися до гіршого сценарію — відсутності тепла, води та зв'язку. Читайте наступні поради для того, аби залишатися в теплі 🧦

▪ Одягніть багатошаровий одяг. Краще одягнути кілька шарів порівняно легкого одягу, ніж один теплий светр. Найкраще зігріває термобілизна і одяг з натуральних тканин: бавовни і шерсті.

▪ Впустіть в квартиру сонячне світло – відкрийте штори. Актуально, якщо на вулиці сонячна погода, а температура повітря низька. Через скло сонечко хоч трохи обігріє вашу квартиру.

▪ Уже зараз потрібно наклеїти тепловідбивну плівку за батареями, щоб тепло йшло всередину домівки, а не обігрівало стіни. Також варто перевірити, чи щільно зачиняються вікна й двері, оскільки крізь щілини може виходити значна кількість теплого повітря. Не завадить і записати адреси Пунктів незламності у вашому місті чи селі.

▪ Випийте трав’яний чай або гарячий шоколад. Це допоможе організму зігрітися. Це якщо у Вас є газова плита. Якщо немає, то навідайтесь до родичів або друзів, заразом й поспілкуєтесь.

▪ Не намагайтеся зігрітися алкоголем, оскільки він дає хибне відчуття «тепла».

▪ Руханка! Виконайте кілька фізичних вправ.

▪ Як тільки дадуть світло, то не можна вмикати одразу кілька електрообігрівачів - лише один. Електромережа може не витримати навантаження, і ваші пристрої згорять.