Заява про наміри

Дата: 22.11.2022 09:23

Відповідно до частини першої статті 10 абзац чотирнадцятий Закону України «Про охорону атмосферного повітря» направлено в електронній формі повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами АЗС №25 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОККО- ДРАЙВ" (ТОВ "ОККО-ДРАЙВ") для його подальшого публічного розміщення.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами АЗС №25 ТОВ "ОККО-ДРАЙВ" опубліковано в газеті «Рідна земля» № 42 від 18 листопада 2022р.

Виробничий майданчик підприємства розташований за адресою: 77700, Івано- Франківська обл., Івано-Франківський район, Богородчанська ОТГ, смт. Богородчани, вул. Шевченка, 101.

По закінченню місячного терміну розгляду зауважень громадських організацій та окремих громадян (якщо такі були) відповідно до опублікованої інформації в газеті просимо надати повідомлення про наявність або відсутність зауважень громадськості щодо видачі дозволу на викиди від стаціонарних джерел АЗС №25 ТОВ «ОККО-ДРАЙВ».

Всі пропозиції та зауваження надсилати за адресою:

вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, 76015, Івано-Франківська районна військова адміністрація; тел. (03431) 22 916; e-mail: ifrda@if.gov.ua

протягом місяця з дня опублікування.

Електронна версія заяви про наміри