Всесвітній день поширення інформації про хворобу Дюшенна 2022

Дата: 09.11.2022 11:57

Фото без опису10 листопада 2022 року, у старшій школі Cobham Free school, Об’єднаного Королівства Великої Британії відбудеться конференція з нагоди Дня Обізнаності про м’язову дистрофію Дюшенна. Захід організовано Українською громадською організацією ‘Дюшенна України’ за участю партнерів із Великої Британії, таких як Duchenne Nexus Advocacy та The Babusya Galyna UK Appeal Fund, а також інформаціонної підтримки благодійної організації Elmbridge Can. Відкриття заходу відбудеться директором школи Лорою Ньюмен за участю члена парламенту від Esher and Walton, заступника прем’єр-міністра, лорд-канцлера і державного секретаря з питань юстиції Великої Британії Домініка Рааба.

На захід також запрошені приєднатись в он-лайн режимі представники Міністерства Соціальної Політики України, громадських організацій ‘Орфанні захворювання України’ із України, Parent Project Muscular Dystrophy із США та World Duchenne Organization із Нідерландів.

Перша частина заходу відбуватиметься для школярів офлайн з 13.45 до 14.15 години за місцевим часом та друга частина заходу буде відкрита для всіх бажаючих в онлайні з 14.50 до 16.20 години (3 16.50 до 18.20 годин за Київським часом).

Для можливості прийняти участь в онлайн режимі, просимо зараєструватись до 9 листопада 2022 року за посиланням: https://forms.gle/4XW6M3rysVNthEJF9

Завантажити програму конференції можна тут: Завантажити програму

www.dmd.org.ua