Як на Прикарпатті отримати інформацію щодо видачі продовольчих наборів

Дата: 09.11.2022 11:29

Продовольча допомога надається найбільш вразливим категоріям громадян: внутрішньо переміщеним особам, пенсіонерам і тим, хто перебуває на обліку в територіальних центрах соцобслуговування.

Тож, допомогу можна отримати за місцем фактичного перебування в обласних центрах або ж у громадах. При собі необхідно мати паспорт, пенсійне посвідчення чи документ, який засвідчує особу, документ, що засвідчує статус внутрішньо переміщеної особи, й ідентифікаційний код.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготувало перелік гарячих ліній західних областей, де перебуває найбільше ВПО. В кол-центрах обласних військових адміністрацій можна отримати вичерпну консультацію та дізнатися, коли й де саме видаватимуть допомогу.

Зокрема, зазначається «гаряча лінія» Івано-Франківської ОВА з питань видачі гуманітарної допомоги – +38 (068) 376-77-62, (0342) 55-18-68, +38 (093) 705-85-31.

Також працює «гаряча лінія» Уповноваженого з питань ВПО: +38 (066) 813-62-39.

www.if.gov.ua