Про трудовий договір з працівником та основні зміни у законодавстві

Дата: 31.10.2022 20:41

Фото без описуВ.о. начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Роман Смага в ефірі програми «Ранкова пташа» на радіо «Вежа» розповів про основні зміни в трудовому законодавстві на час військового стану.

Посадовець розповів про підстави припинення трудового договору, призупинення дії трудового договору, відповідальність роботодавця за затримку розрахунку при звільненні, надання відпусток та гарантії для мобілізованих.

Також звернув увагу на підстави для проведення перевірок Держпраці:

− за зверненням фізичної особи про порушення;

− за дорученням Прем’єр-міністра України;

− настання аварії, смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку або професійного захворювання, що було пов’язано з діяльністю суб’єкта господарювання;

− за зверненням посадових осіб органів місцевого самоврядування про порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства;

− за зверненням Київської міської військової адміністрації або обласної військової адміністрації;

− у зв’язку з невиконанням суб’єктом господарювання приписів про усунення порушень вимог законодавства, виданих після 1 травня 2022 року.

Переглянути ефір

dsp.gov.ua